Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-tal, rokokostil, för 6 ljus, patinerad och förgylld metall, höjd ca 76, diameter 54 cm
PROVENIENS: Stopalo

687408

2019-11-24