Ljuskrona barockstil skuret trä

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, tidigt 1900-tal, barockstil, skuret trä, 6 ljusarmar, höjd ca 80, diameter ca 70 cm

Bruksslitage, smuts, smärre färgbortfall (åldersrelaterad bortfall), ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

687414

2019-10-09