Louis Vuitton väska Pret-â-porter

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LOUIS VUITTON, weekendbag, ´Keepal´, 1960-tal, monogrammönstrad kanvas samt kärnläder, höjd ca 30 cm, 55x25 cm

Ingår i temaauktionen Pret-â-porter Europeisk mode från 6 decennium 1960-2010

Patina/ åldersrelaterat slitage, lagningar

687418

2019-11-20