Elisabeth Ryhre

Elisabeth Ryhre
Elisabeth Ryhre

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELISABETH RYHRE (Född 1948): komposition, pastell, signerad och daterad 84, dagmått 70 x 99 cm.

Ej examinerad ur ram.

687419

2019-10-16