Tingströms Rally bord

Tingströms Rally bord
Tingströms Rally bord
Tingströms Rally bord
Tingströms Rally bord
Tingströms Rally bord
Tingströms Rally bord
Tingströms Rally bord
Tingströms Rally bord
Tingströms Rally bord
Tingströms Rally bord

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENGSTRÖM MYRSTRAND, "Rally", 7 dlr, 1960-tal, Tingströms, Bra Bohag, stommar fanerade i teak, bestående av 5 sidobord, blombord samt. byrå med uppsats, blombordet med lackerad metallinsats, stämplade undertill, höjd ca 40-60 cm, yttermått mellan 35x50-100x45 cm

Bruksslitage, ett bord något rangligt

687427

2019-10-09