Tebord handmålad dekor på kakelplattor

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TEBORD, 1900-talets första hälft, rokokostil, handmålad blomdekor på kakelplattor, höjd ca 61, 81x51 cm

Smärre bruksslitage, nagg på ena kakelplattan

687458

2019-10-09