Pottskåp rokoko

Pottskåp rokoko
Pottskåp rokoko
Pottskåp rokoko
Pottskåp rokoko
Pottskåp rokoko
Pottskåp rokoko
Pottskåp rokoko
Pottskåp rokoko
Pottskåp rokoko
Pottskåp rokoko

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

POTTSKÅP, 1700-tal, rokoko, betsat, förgyllda beslag, höjd ca 68, 43x33 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

Ytskador, lös sarg

687467

2019-11-24