Skåp jugend

Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1900-talets början, fanérat i björk, beslag i mässing, fasettslipat glas, höjd ca 154, 70x40 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

687469

2019-11-24