Bricka tidigt 1900
Valmis
2019-11-24
687471
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
BRICKA, tidigt 1900, förnicklad metall, glaserat flintgods, dekor av landskap med blommande träd och tulpaner, längd ca 56 cm
PROVENIENS: Stopalo
Lagning