Bricka tidigt 1900

Bricka tidigt 1900
Bricka tidigt 1900
Bricka tidigt 1900
Bricka tidigt 1900
Bricka tidigt 1900
Bricka tidigt 1900
Bricka tidigt 1900
Bricka tidigt 1900

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKA, tidigt 1900, förnicklad metall, glaserat flintgods, dekor av landskap med blommande träd och tulpaner, längd ca 56 cm
PROVENIENS: Stopalo

Lagning

687471

2019-11-24