Smyckesskrin England
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SMYCKESSKRIN, 1800-tal, England, beslag och lister i mässing, locket med monogram under krona, höjd ca 19, 32x23 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo
Smärre ytskador, inredning saknas delvis
687472
2019-11-24