Kryddask bleckplåt

Kryddask bleckplåt
Kryddask bleckplåt
Kryddask bleckplåt
Kryddask bleckplåt
Kryddask bleckplåt
Kryddask bleckplåt
Kryddask bleckplåt
Kryddask bleckplåt
Kryddask bleckplåt
Kryddask bleckplåt
Kryddask bleckplåt
Kryddask bleckplåt
Kryddask bleckplåt
Kryddask bleckplåt

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRYDDASK, bleckplåt, 1700-tal, hexagonal form, med rivjärn, sex fack, lås av polhemsmodell, höjd ca 9, diameter 15 cm

Slitage, lagningar, stötskador

687493

2019-10-10