Ampel Höganäs

Ampel Höganäs
Ampel Höganäs
Ampel Höganäs
Ampel Höganäs
Ampel Höganäs
Ampel Höganäs
Ampel Höganäs
Ampel Höganäs

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÖGANÄS, ampel, 190-talets början, jugend, gråglaserad, dekor av kvinnoansikten, märkt Höganäs E, diameter 26 cm
PROVENIENS: Stopalo

Kedja saknas, del av upphängning saknas

687494

2019-11-24