Skåp Karl Johan

Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 220, 107x48 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

Fanérskador

687496

2019-11-24