Salongsgrupp nyrokoko
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALONGSGRUPP nyrokoko, 1800-talets andra hälft, bord, ett par karmstolar samt ett par stolar, hjultrissor, stolarnas höjd ca 100 cm, sitthöjd ca 45 cm, bordets höjd ca 76 cm
slitage, klädsel med skador
687497
2019-11-01