Salongsgrupp nyrokoko

Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSGRUPP nyrokoko, 1800-talets andra hälft, bord, ett par karmstolar samt ett par stolar, hjultrissor, stolarnas höjd ca 100 cm, sitthöjd ca 45 cm, bordets höjd ca 76 cm

slitage, klädsel med skador

687497

2019-11-01