Einar Palme oljemålning

Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR PALME (1901-1993): Motiv från Tullgarn, signerad och daterad Einar Palme Tullgarn 1944, olja på duk, ca 27x40 cm

687501

2019-10-09