Jan Stenvinkel litografi

Jan Stenvinkel litografi
Jan Stenvinkel litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN STENVINKEL (1933-1989): "Danilo I", signerad Stenwinkel, numrerad 26/125, färglitografi, bladmått ca 80x57 cm

Ej examinerad ur ramen

687520

2019-10-09