Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OVE OLSON (1903-1975): Blomsterstilleben, "Fleurs", signerad Olson -50, olja på duk, ca 40x31 cm
ej examinerad ur ram, troligen uppklistrad på pannå
687524
2019-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här