Ove Olson oljemålning

Ove Olson oljemålning
Ove Olson oljemålning
Ove Olson oljemålning
Ove Olson oljemålning
Ove Olson oljemålning
Ove Olson oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

1 000 SEK

OVE OLSON (1903-1975): Blomsterstilleben, "Fleurs", signerad Olson -50, olja på duk, ca 40x31 cm

ej examinerad ur ram, troligen uppklistrad på pannå

687524

2019-10-31