Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AXEL WERNER EKELUND (1919-1989): "Komposition...", signerad A.W. Ekelund, olja på duk, ca 67x79 cm
lös i ram
687535
2019-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här