Axel Werner Ekelund oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL WERNER EKELUND (1919-1989): "Komposition...", signerad A.W. Ekelund, olja på duk, ca 67x79 cm

lös i ram

687535

2019-10-31