Fartygsmodell Pandora
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FARTYGSMODELL, "HMS Pandora", spantbyggd modell i trä, signerad Bertil R Nyberg 2009, längd ca 100 cm, höjd 75 cm, ritning medföljer
HISTORIK: Förlagan är den engelska 24-kanoners fregatten "HMS Pandora" byggd 1791.
Smärre slitage
687539
2019-10-23