Einar Berger

Einar Berger
Einar Berger
Einar Berger
Einar Berger
Einar Berger
Einar Berger

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR BERGER (Norge, 1890-1961): Marint motiv, signerad E Berger, olja på duk, ca 50x73 cm

687541

2019-10-09