Joakim Skovgaard oljemålning

Joakim Skovgaard oljemålning
Joakim Skovgaard oljemålning
Joakim Skovgaard oljemålning
Joakim Skovgaard oljemålning
Joakim Skovgaard oljemålning
Joakim Skovgaard oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOAKIM SKOVGAARD (Danmark, 1856-1933): Landskapsmotiv med stenrös, signerad Joakim Skovgaard 1882, olja på pannå, ca 38x60 cm

687542

2019-10-31