Eva Holmberg Jacobsson oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

800 SEK

EVA HOLMBERG- JACOBSSON (1910-2003): Stilleben, signerad Eva Holmberg Jacobsson -48, olja på pannå, ca 45x38 cm

687545

2019-10-31