Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORD, 1 par, 1800-talets slut, svarta, kinesiserande dekor, tre ben kopplade i mitt, oktagonal skiva, höjd 76 cm.

Slitage, färgbortfall och smärre skador i skiva.

687565

2019-10-11