Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORD, 1 par, 1800-talets slut, svarta, kinesiserande dekor, tre ben kopplade i mitt, oktagonal skiva, höjd 76 cm.
Slitage, färgbortfall och smärre skador i skiva.
687565
2019-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här