Barnstol

Barnstol
Barnstol
Barnstol
Barnstol
Barnstol
Barnstol
Barnstol
Barnstol
Barnstol
Barnstol
Barnstol
Barnstol
Barnstol
Barnstol

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARNSTOL, 1900-tal, rokokostil, gråmålad, sitthöjd ca 29

Slitage. Fläckar.

687568

2019-10-11