2 st väskor Charles Jourdan Pret-â-porter

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHARLES JOURDAN, Paris, 2 st väskor, 1980-tal, läder, lack, metall, invändigt brickmärkta, höjd ca 18, ca 20x5 cm

Ingår i temaauktionen Pret-â-porter Europeisk mode från 6 decennium 1960-2010

Patina, slitage, kedja med ärg

687579

2019-11-20