Karmstolar Karl-Johan

Karmstolar Karl-Johan
Karmstolar Karl-Johan
Karmstolar Karl-Johan
Karmstolar Karl-Johan
Karmstolar Karl-Johan
Karmstolar Karl-Johan
Karmstolar Karl-Johan
Karmstolar Karl-Johan

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, Karl-Johan, fanerade i mahogny, stoppade sitsar klädda i randig floralt mönstrad textil, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, 1 stol något ranglig,

687582

2019-10-09