Figurin i form av Lejon, Bing Och Gröndahl

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN i form av lejon, Bing & Gröndahl, 1900-talets första kvartal, märkt 1793 samt monogramsignerad, längd ca 32 cm

SMärre slitage

687584

2019-10-09