Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HALSKRAGE, 1900-talets början, Ryssland, silver, filigran, diameter innermått ca 34, yttermått 80 cm, vikt ca 100 g
Inköpt i Ryssland 1910-talet
687589
2019-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här