Halskrage silver Ryssland

Halskrage silver Ryssland
Halskrage silver Ryssland
Halskrage silver Ryssland
Halskrage silver Ryssland
Halskrage silver Ryssland
Halskrage silver Ryssland
Halskrage silver Ryssland
Halskrage silver Ryssland

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALSKRAGE, 1900-talets början, Ryssland, silver, filigran, diameter innermått ca 34, yttermått 80 cm, vikt ca 100 g

Inköpt i Ryssland 1910-talet

687589

2019-10-09