Klubbat för:
1 700 SEK
3 000 SEK
OMEGA, Constellation, damarmbandsur, boett guld/ stål, automatiskt urverk, diam ca 25 mm
Bruksslitage, repor på glas, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
687593
2019-10-13