Andy Warhol Skriet - The Scream efter Munch
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANDY WARHOL, efter, "The Scream" (orange), litografi, numrerad 53/1500, bildmått ca 89 x 63 cm
Certifikat från Sunday B. Morning medföljer.
Tema: Kontemporär konst - Visioner i rymden och på jorden.
Efter Edvard Munchs mest kända målning Skriet.
687598
2019-10-16