Jardinjär

Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JARDINJÄR, 1900-talets andra hälft, jugendstil, nysilver, med glasinsats, dekor av kvinnoansikte, längd ca 43 cm

Smärre slitage, försiivring släpper delvis, mindre nagg

687603

2019-10-09