Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ Omkring 1940-tal, bambu, originaldyna, höjd ca 100 cm, sitthöjd ca 35 cm, bredd upptill ca 94 cm
bruksslitage
687605
2019-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här