Fåtölj bambu
Valmis
2019-10-31
687605
| Korkein tarjous | 5 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ Omkring 1940-tal, bambu, originaldyna, höjd ca 100 cm, sitthöjd ca 35 cm, bredd upptill ca 94 cm
bruksslitage