Fåtölj bambu

Fåtölj bambu
Fåtölj bambu
Fåtölj bambu
Fåtölj bambu
Fåtölj bambu
Fåtölj bambu
Fåtölj bambu
Fåtölj bambu

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ Omkring 1940-tal, bambu, originaldyna, höjd ca 100 cm, sitthöjd ca 35 cm, bredd upptill ca 94 cm

bruksslitage

687605

2019-10-31