Golvur England
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVUR, 1700-tal, England, urtavlan med romerska o arbabiska siffror samt märkt William Edward Chris Moon, fanérat i mahogny, höjd ca 222 cm, nyckel, pendel o lod finns
PROVENIENS: Stopalo
Skador, lister saknas, skadat glas, glas saknas
687616
2019-11-24