Golvur England

Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVUR, 1700-tal, England, urtavlan med romerska o arbabiska siffror samt märkt William Edward Chris Moon, fanérat i mahogny, höjd ca 222 cm, nyckel, pendel o lod finns
PROVENIENS: Stopalo

Skador, lister saknas, skadat glas, glas saknas

687616

2019-11-24