Afghanmatta
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
MATTA, Afghan, teracotta med svart mönster, mått ca 320x238 cm
Kuntoraportti
Jämt bruksslitage, mindre skador på fransarna, ojämnt format
687619
Päivämäärä:
2019-10-16