Afghanmatta

Afghanmatta
Afghanmatta
Afghanmatta
Afghanmatta

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

MATTA, Afghan, teracotta med svart mönster, mått ca 320x238 cm

Kuntoraportti

Jämt bruksslitage, mindre skador på fransarna, ojämnt format

687619

Päivämäärä:

2019-10-16