Gustav Edwall oljemålning

Gustav Edwall oljemålning
Gustav Edwall oljemålning
Gustav Edwall oljemålning
Gustav Edwall oljemålning
Gustav Edwall oljemålning
Gustav Edwall oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAV EDWALL (1902-1984): Landskapsmotiv över Bretagne, Frankrike, signerad och daterad Gust. Edwall 1932, olja på duk, ca 55x46,5 cm

Krackelyr

687620

2019-10-09