Konsolbord sengustavianskt
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KONSOLBORD, sengustavianskt, skiva i marmor, skuren dekor, förgyllt och bemålat, dekor av kvinnofigur, sockel med porfyrimitationsmåleri, höjd ca 75, 71x35 cm
PROVENIENS: Stopalo
Delvis senare sockel, renoverat, kompletterat, senare bemålning
687624
2019-11-24