Konsolbord sengustavianskt

Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KONSOLBORD, sengustavianskt, skiva i marmor, skuren dekor, förgyllt och bemålat, dekor av kvinnofigur, sockel med porfyrimitationsmåleri, höjd ca 75, 71x35 cm
PROVENIENS: Stopalo

Delvis senare sockel, renoverat, kompletterat, senare bemålning

687624

2019-11-24