Järdinjär Ag Dufva

Järdinjär Ag Dufva
Järdinjär Ag Dufva
Järdinjär Ag Dufva
Järdinjär Ag Dufva
Järdinjär Ag Dufva
Järdinjär Ag Dufva
Järdinjär Ag Dufva
Järdinjär Ag Dufva
Järdinjär Ag Dufva
Järdinjär Ag Dufva
Järdinjär Ag Dufva
Järdinjär Ag Dufva

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AG DUFVA, järdinjär, jugend, 1900-talets början, nysilver, med galsinsats, genombruten floral dekor, längd ca 31 cm

Smärre slitage och nagg

687625

2019-10-09