Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad H Sanders, 20x30 cm

Krackeleringar

687628

2019-10-11