Pipor 1800-tal

Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIPOR, (6) 1800- och tidigt 1900-tal, 4 st skurna i sjöskum och 2 i trä, silverbeslag, en liten pip i originaletui, piphuvudenas längd ca 5,5-14 cm

Skador

687633

2019-10-13