Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS MÖLLER (1917-2004): "Återsken", signerad Nils Möller, daterad 1982, olja på duk, ca 59 x 66 cm
687634
2019-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här