Nils Möller oljemålning

Nils Möller oljemålning
Nils Möller oljemålning
Nils Möller oljemålning
Nils Möller oljemålning
Nils Möller oljemålning
Nils Möller oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS MÖLLER (1917-2004): "Återsken", signerad Nils Möller, daterad 1982, olja på duk, ca 59 x 66 cm

687634

2019-10-11