Konsolbord/ salongsbord sengustavianskt

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KONSOLBORD/ SALONGSBORD, omkring 1800, sengustavianskt, bemålat och delvis förgyllt, skuren dekor, skiva i sten, höjd ca 77, 119x54 cm
PROVENIENS: Stopalo

Senare skiva, omarbetat

687636

2019-11-24