Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KONSOLBORD/ SALONGSBORD, omkring 1800, sengustavianskt, bemålat och delvis förgyllt, skuren dekor, skiva i sten, höjd ca 77, 119x54 cm
PROVENIENS: Stopalo
Senare skiva, omarbetat
687636
2019-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här