Svante Bergh oljemålning
Valmis
2019-10-09
687642
| Korkein tarjous | 8 000 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
SVANTE BERGH (1885-1946): Stilleben med solrosor. signerad Svante Bergh, olja på duk, ca 78x68 cm
Krackelerad, färgbortfall