Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP Nyrokoko, 1800-talets andra hälft, skuren dekor, tvådelat, total höjd ca 272 cm, bredd 125 cm, djup 60 cm
slitage, nyckel saknas, avslag
687644
2019-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här