Skåp nyrokoko

Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko
Skåp nyrokoko

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP Nyrokoko, 1800-talets andra hälft, skuren dekor, tvådelat, total höjd ca 272 cm, bredd 125 cm, djup 60 cm

slitage, nyckel saknas, avslag

687644

2019-11-01